České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika KORINT Pisoár

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 1 980,- Kč

1 485,- Kč

akcenovinka

Absolutní klasika mezi keramickými pisoáry - Jika KORINT je zřejmě to první, co si většina z nás vybaví, kdy slovo pisoár zazní. Klasický mušlovitý tvar, horní ventilový otvor a odtok skrze spodní perforační zónu. Lety ověřená konstrukce, na kterou je spolejnutí - pisoár KORINT je tu pro Vás.

Špičkové keramické pisoáry Jika definují v podstatě průmyslový standard tohoto typu výrobků a zároveň jakýsi etalon kvality, kterému se ostatní výrobci snaží přiblížit. I proto po něm s oblibou sahají i majitelé těch nejluxusnějších komerčních provozů. Však také jen málokterý z pánů se dosud někde nesetkal s pisoáry značky Jika, typickými vysokou jakostí použité sanitární keramiky, odolností, promyšleným a elegantním designem a stoprocentní fukčností při snadném udržování hygieny. Rozhodně však naplatí, že by použití těchto pisoárů bylo omezeno pouze na veřejnou sféru a pohostinství. Čím dál větší množství zákazníků oceňuje jejich přednosti i v rámci běžných koupelen a toalet.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H8441000004401

odpad

svislý

přívod vody

nástěnný - vrchní

horizontální hloubka

30.5 cm

šířka

36 cm

výška

47 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.