České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kerasan RETRO Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 7 690,- Kč

6 152,- Kč

akcenovinka

Jemné designové linie kroutící se jako vlny - při pohledu na závěsný klozet z exkluzivní série Kerasan RETRO, sázející na vzkříšení odvěkých hodnot a tvarových archetypů, vyvstává na mysli nádhera všeho, co bylo a co teď opětovně vplouvá do Vašeho interiéru s neopakovatelnou elegancí. Klozetová mísa RETRO s vodorovným vyvedením odpadu v žádném případě nezapadne pod nánosem všednosti.

Sanitární keramika série Kerasan RETRO nás vrátí do neuspěchané doby let minulých a navodí hřejivý pocit pohody a vznešenosti jakoby ze zámeckého prostředí. Kudrlinky a obliny představují základní stavební kameny designu těchto propracovaných výrobků, spolu s jejich robustností a plností. Řada RETRO - to je designová historie v té nejlepší možné podobě, setkávající se s moderní výrobní technologií, charakteristickou pro všechny série sanitární keramiky Kerasan.

Koupelnové série Kerasan představují špičku v současné nabídce sanitární keramiky a designových umyvadel. Nabízejí jedinečné spojení propracovaného italského designu s dlouhou a mimořádně úšpěšnou tradicí přední světové značky. Samozřejmostí u všech výrobků je mimořádně nevídaná kvalita zpracování, jakož i vysoká jakost použité keramiky s odolnou a běloskvoucí glazurou.

Představujeme Vám produkty italského výrobce Kerasan, jehož firemní značka se stala synonymem pro krásná a účelná designová řešení exkluzívní sanitární keramiky. Od roku 1960, kdy byla společnost založena, prošel svět i obor sanitární techniky obrovskými změnami. Ke dříve oceňovaným především praktickým a funkčním aspektům zařízení koupelen přibyla postupně bytostná potřeba užité estetiky a vyhraněného designu. Třetí tisíciletí už osobitost průmyslového sanitárního designu, který vychází nejen z nových zkušeností, trendů a postupů v oboru, ale i z obecně nového životního stylu, bere jako samozřejmý fenomén doby. Kerasan nabízí ve svém portfoliu desítky vzhledově působivých sérií koupelnové keramiky, navržených a realizovaných ve spolupráci s předními evropskými výtvarníky a designéry. Fascinující spojení krásného s účelným, kombinace nekompromisní kvality a úrovně technického zpracování, společně s grácií a elegancí italského stylu, to je ten pravý recept na dokonalé produkty, které se Vám ve Vaší koupelně nikdy neokoukají.

výrobce

Kerasan

kód výrobku

101501

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

52 cm

šířka

38 cm

výška

34 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.