České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gustavsberg LOGIC Závěsný klozet

Zvolená varianta:

Glazura: klasická

sleva
25 %

původně 4 462,- Kč

3 347,- Kč

akcenovinka

Elegantní závěsný klozet ze série Gustavsberg LOGIC je poctivým kusem sanitární keramiky, který si můžete do kouplny či na toaletu pořídit také ve verzi s exkluzivní glazurou EasyPlus. Jedná se o velmi kvalitní výrobek evropské provenience, ve kterém se spojuje zřetel ke 100procentní funkčnosti, propracovanému designu a snadnému udržení hygieny.

Přímé vnější linie výrobků ze série LOGIC jsou maximálně redukovány tak, aby do sebe mohly jednotlivé prvky zapadnout jako dílky skládačky, a uspořit tak cenné centimetry. Pokud máte v úmyslu rekonstruovat koupelnu v panelovém domě a chcete se v ní cítit příjemně, máme pro Vás řešení - postupujte logicky a sáhněte po řadě Gustavsberg LOGIC, nebudete litovat. Celá řada je funkčně i designově rafinovaná a schopná příjemně překvapit.

Návrh série LOGIC se plně drží celkové výrobní filosofie značky Gustavsberg - koupelna by měla být navržena jako obytná místnost, která má svébytný výraz a vyznění, díky kterým se v ní bude majitel cítit komfortně a spokojeně.

O tom, že cesta do budoucnosti vede přes minulost, svědčí více než stoosmdesátiletá tradice švédské společnosti GUSTAVSBERG, předního skandinávského výrobce sanitární keramiky, armatur a koupelnového vybavení, člena proslulé mateřské skupiny Villeroy & Boch AG Group. Díky firemní filosofii, vyznávající hodnoty jako jsou vysoká kvalita, krása a originalita skvělého designu, preciznost provedení výrobků a praktičnost jejich užívání, podpořené neustálými výrobkovými i technologickými inovacemi a  zkušenostmi z letité praxe, získal Gustavsberg rozhodující postavení na švédském i světovém trhu a stal se významným oborovým lídrem, který nastoluje nové, všemi respektované trendy. Od roku 2008 působí Gustavsberg v plném rozsahu svého výrobkového portfolia i na českém trhu kde se stal dobře zavedenou značkou, reprezentující produkty střední a vyšší kvalitativní třídy. Oblíbené jsou především akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky z akrylátu i litého mramoru, sprchové zástěny, multifunkční sprchové masážní boxy, ucelené série sanitární keramiky a vodovodní směšovací baterie.

výrobce

Gustavsberg

kód výrobku

5693U901

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

50.5 cm

šířka

35 cm

výška

36 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.