České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Fiore ESPADA Bidetová baterie s výpustí

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 3 190,- Kč

2 552,- Kč

akcenovinka

Vodovdní baterie Fiore ESPADA nabízejí pozoruhodný mix vysoké kvality, moderního designu, spolehlivosti, a zejména vysoké ekonomičnosti provozu. Pokud padne Vaše volba právě na ně, nebudete určitě litovat.

Provedení: pochromovaná mosaz

Mezi hlavní přednosti vodovodních baterií Fiore, nabízených Českými koupelnami, patří moderní a jednoduchý vzhled, dvojitá tloušťka chromové povrchové vrstvy, úsporný provoz (speciální perlátor spoří až 50% vody), korpus z mosazi té nejlepší kvality nebo dvojitá fixace ke keramice, která zajišťuje stabilitu při používání baterie. Vodovodní baterie splňují evropskou i velmi přísnou americkou normu NSF 61.

Příběh značkového italského výrobce vodovodních směšovacích baterií Fiore S.p.a. začíná v roce 1965 a úspěšně pokračuje i ve třetím tisíciletí, kdy se tato společnost vyprofilovala mezi proslulé a uznávané evropské značky v oboru sanitární techniky. Kvalitní produkty se nabízejí v konceptech koupelnových, kuchyňských, jakož i určených pro veřejný sektor. Nezaměnitelný design, vysoká užitná hodnota a ekonomie provozu jsou společným jmenovatelem všech výrobků Fiore. Za zmínku stojí i skutečnost, že společnost Fiore patří k průkopníkům používání tzv. ECO-STOP kartuší ve směšovacích bateriích, které dokáží přinést významné provozní úspory při běžném užívání. Výrobce má v České republice obchodní zastoupení a technický servis.

výrobce

Fiore

kód výrobku

ES03

typ

bidetová

instalace

stojánková s výpustí

ovládání

pákové

směšování

mechanické

konstrukce

jednoprvková

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.