České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kerasan CENTO Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 6 890,- Kč

5 512,- Kč

akcenovinka

Kromě kvalitního kombiklozetu je Vám v rámci keramické řady Kerasan CENTO k dispozici také robustní závěsný model, který mimo jiné skvěle ladí s obdbodně dimenzovaným bidetem. Jedná se o moderní klozet z mimořádně kvalitní sanitární keramiky, vybavený hlubokým splachováním s vodorovným vyústěním odpadu. Přísně geometrické řešení korpusu ozdobí každý ambiciozně pojatý interiér.

Do italského slova cento vtělily múzy význam "sto" - v případě série sanitární keramiky Kerasan CENTO je ona stovka skutečně na místě - všechny výrobky této exkluzivní řady Vám totiž překládají sto důvodů, proč si je zamilovat na první podívání. Nekompromisní design, stavějící na odiv ostré geometrické tvary, se snoubí se širokou nabídkou rozměrových variant. Spojení série Kerasan CENTO s Vaší koupelnou nemůže dopadnout jinak než dobře...

Koupelnové série Kerasan představují špičku v současné nabídce sanitární keramiky a designových umyvadel. Nabízejí jedinečné spojení propracovaného italského designu s dlouhou a mimořádně úšpěšnou tradicí přední světové značky. Samozřejmostí u všech výrobků je mimořádně nevídaná kvalita zpracování, jakož i vysoká jakost použité keramiky s odolnou a běloskvoucí glazurou.

Představujeme Vám produkty italského výrobce Kerasan, jehož firemní značka se stala synonymem pro krásná a účelná designová řešení exkluzívní sanitární keramiky. Od roku 1960, kdy byla společnost založena, prošel svět i obor sanitární techniky obrovskými změnami. Ke dříve oceňovaným především praktickým a funkčním aspektům zařízení koupelen přibyla postupně bytostná potřeba užité estetiky a vyhraněného designu. Třetí tisíciletí už osobitost průmyslového sanitárního designu, který vychází nejen z nových zkušeností, trendů a postupů v oboru, ale i z obecně nového životního stylu, bere jako samozřejmý fenomén doby. Kerasan nabízí ve svém portfoliu desítky vzhledově působivých sérií koupelnové keramiky, navržených a realizovaných ve spolupráci s předními evropskými výtvarníky a designéry. Fascinující spojení krásného s účelným, kombinace nekompromisní kvality a úrovně technického zpracování, společně s grácií a elegancí italského stylu, to je ten pravý recept na dokonalé produkty, které se Vám ve Vaší koupelně nikdy neokoukají.

výrobce

Kerasan

kód výrobku

351401

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

51 cm

šířka

35 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.