České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kerasan FLO Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 7 390,- Kč

5 912,- Kč

akcenovinka

Závěsný klozet ze série Kerasan FLO se vyznačuje nízkoprofilovým klenutým korpusem, který lahodí oku, ale zároveň nabízí i dostatek komfortu při pravidelném používání. Je vybaven hlubokým splachováním a vodorovnným vyvedením odpadu.

Série sanitární keramiky Kerasan FLO vnáší do Vaší koupelny stylovost, která se velmi dobře a lehce spájí se širokou paletou vodovodní baterií (ať už oblejšího, či hranatějšího designu) a dalších doplňků. Mezi další přednosti řady FLO se řadí instalační univerzálnost, a zejména pak vysoká řemeslná kvalita, se kterou je veškerá sanitární keramika zpracována. Jedná se o italský design v tom nejlepším slova smyslu - moderna spojující s tradicí v důmyslné symfonii komfortu a radosti.

Koupelnové série Kerasan představují špičku v současné nabídce sanitární keramiky a designových umyvadel. Nabízejí jedinečné spojení propracovaného italského designu s dlouhou a mimořádně úšpěšnou tradicí přední světové značky. Samozřejmostí u všech výrobků je mimořádně nevídaná kvalita zpracování, jakož i vysoká jakost použité keramiky s odolnou a běloskvoucí glazurou.

Představujeme Vám produkty italského výrobce Kerasan, jehož firemní značka se stala synonymem pro krásná a účelná designová řešení exkluzívní sanitární keramiky. Od roku 1960, kdy byla společnost založena, prošel svět i obor sanitární techniky obrovskými změnami. Ke dříve oceňovaným především praktickým a funkčním aspektům zařízení koupelen přibyla postupně bytostná potřeba užité estetiky a vyhraněného designu. Třetí tisíciletí už osobitost průmyslového sanitárního designu, který vychází nejen z nových zkušeností, trendů a postupů v oboru, ale i z obecně nového životního stylu, bere jako samozřejmý fenomén doby. Kerasan nabízí ve svém portfoliu desítky vzhledově působivých sérií koupelnové keramiky, navržených a realizovaných ve spolupráci s předními evropskými výtvarníky a designéry. Fascinující spojení krásného s účelným, kombinace nekompromisní kvality a úrovně technického zpracování, společně s grácií a elegancí italského stylu, to je ten pravý recept na dokonalé produkty, které se Vám ve Vaší koupelně nikdy neokoukají.

výrobce

Kerasan

kód výrobku

311501

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

50 cm

šířka

36 cm

výška

34 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.