České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak EVOLUTION SDS Skříňka pod umyvadlo se zásuvkou

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 6 890,- Kč

5 167,- Kč

akcenovinka

Závěsná umyvadlová skříňka Ravak EVOLUTION SDS, určená k insatlaci pod stejnojmenné umyvadlo, zaujme kromě působivého designu také dostatečným úložným prostorem v praktické a skvěle přístupné zásuvce. Jedná se o vyspělé řešení do každé moderní koupelny.

Provedení: bílé

Ladné linie umyvadlových skříněk EVOLUTION SDS kopírují klenutý design umyvadla a potažmo i unikátní vany, která do tohoto konceptu také spadá. Všechny výrobky se vyznačují estetickou neotřelostí a také robustností konstrukce.

Přednosti koupelnového nábytku Ravak EVOLUTION:

  • čistý design
  • snadná údržba
  • speciální úprava materiálu i povrchu vhodná pro vlhké koupelnové prostředí
  • dostatek úložného prostoru
  • závěsná instalace = snazší úklid

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X000000365

horizontální hloubka

55 cm

šířka

70 cm

výška

47 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.