České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak CLASSIC SD Skříňka pod umyvadlo s odkládací plochou

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Odkládací plocha: vlevo

Provedení korpusu: bílé

sleva
25 %

původně 7 090,- Kč

5 318,- Kč

akcenovinka

Toto provedení umyvadlové skříňky Ravak CLASSIC SD je určeno pro 80cm mramoritové umyvadlo CLASSIC s odkládací plochou - výsledkem je pak dokonale flexibilní řešení, které pro jeho praktičnost ve Vaší koupelně jednoznačně oceníte. Vzhledem k rozměrům skříňky je už nabízený odkládací prostor vpravdě impozantní.

Provedení: bílé

Přednosti koupelnového nábytku Ravak CLASSIC:

  • čistý design
  • snadná údržba
  • speciální úprava materiálu i povrchu vhodná pro vlhké koupelnové prostředí
  • dostatek úložného prostoru
  • závěsná instalace = snazší úklid
  • snadné otevírání díky vysoce kvalitnímu kování
  • bílá dvířka snadno kombinovatelná s různými barvami korpusů

Všechny skříňky Ravak jsou vybaveny olejovými tlumiči BLUM, pojezdy HETTICH a panty s dorazem SALICE. Jedná se o vysoce kvalitní kování, které zajištuje bezproblémové otevírání a zavírání dvířek či zásuvek po celou dobu životnosti. Ta je prodloužena i díky speciální impregnaci dřevotřískových desek i dvířek z MDF proti působení vlhkosti. Nábytek Ravak je proto vhodný i do extrémne vlhkého prostředí koupelen. Tvarové provedení a speciální povrchová úprava nábytku Ravak zásadně usnadňují jeho údržbu. Dvířka jsou ošetřena dvěma vrstvami základního laku a finálně lakovaná bílou polyuretanovou barvou s vysokým leskem - o voděodolnost je tak postaráno. Nemusíte se proto bát ani mytí mokrým hadrem. Díky závěsnému systému instalace není nejmenší problém uklidit i pod nábytkem.

Při koupi nábytku Ravak si nemusíte lámat hlavu s tím, jak jednotlivé kusy sestavit. Veškerý koupelnový nábytek je dodáván ve smontovaném stavu. Výrobky je možné zavěsit na zeď; lze k nim však dokoupit i univerzální nožičky.

Koupelnový koncept Ravak CLASSIC staví, jak už jeho název napovídá, na tradičním přístupu ke koupelnovému designu, povýšeném však o poctivou dávku moderní estetiky, ergonomičnosti a komfortu. Návrhům jednotlivých výrobků série CLASSIC dominují ostře řezané kontury, geometričnost tvarů a vzdušné ladění barev. Důraz je přitom kladen na stylovou provázanost a sladěnost, jejímž smyslem je dosažení jednotnosti celého koupelnového interiéru.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X000000350

horizontální hloubka

49 cm

šířka

80 cm

výška

47 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.