České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak ROSA COMFORT SDU Skříňka pod umyvadlo s košem na prádlo

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Stranová varianta: levá

Provedení korpusu: bříza

sleva
25 %

původně 12 090,- Kč

9 068,- Kč

akcenovinka

Mimořádně zajímavý kus koupelnové nábytku - závěsná umyvadlová skříňka Ravak SDU určená k instalaci s designovým mramoritovým umyvadlem ROSA COMFORT nabízí kromě výtečného designu také dostatek odkládacího prostoru - kromě dvou poliček je Vám k dispozici zásuvka a také integrovaný koš na prádlo. V kombinaci s umyvadlem ROSA COMFORT se jedná o dechberoucí řešení, které v koupelně jistě uvítáte.

Provedení: bříza

Přednosti koupelnového nábytku Ravak ROSA:

  • čistý design
  • snadná údržba
  • speciální úprava materiálu i povrchu vhodná pro vlhké koupelnové prostředí
  • dostatek úložného prostoru
  • závěsná instalace = snazší úklid
  • snadné otevírání díky vysoce kvalitnímu kování
  • bílá dvířka snadno kombinovatelná s různými barvami korpusů

Přirozená stylovost a elegance nemusí jít ruku v ruce s vysokou cenou, což řada Ravak ROSA k potěše všech zákazníků dokazuje. Pečlivé a kvalitní zpracování spolu s důslednou kontrolou kvality garantují, že výrobky ROSA, ať už to jsou vodovodní baterie, mramoritová umyvadla nebo koupelnový nábytek, zůstanou ve Vaší koupelně v plné kráse po dlouhou dobu. Díky dokonalému sladění koupelnového nábytku ROSA s celým konceptem, zejména umyvadly a vanami, bude Vaše koupelna praktická a hezká zároveň. Série ROSA je zvláště vhodná pro menšíkoupelny, ve kterých skvěle vynikne důmyslné spojení úspornosti, elegance a funkčnosti.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X000000162

horizontální hloubka

50 cm

šířka

78 cm

výška

68 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.