České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kerasan EGO Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 7 990,- Kč

6 392,- Kč

akcenovinka

Závěsný klozet z prestižní keramické řady Kerasan EGO zaujme propracovaným kubistickým designem, který ho předurčuje ke kombinaci s obdobně pojatým závěsným bidetem, který v této sérii naleznete rovněž. Spolehlivá a masivní konstrukce je zárukou dlouhé životnosti při zachování perfektního vzhledu.

Série Kerasan EGO je designovou keramikou příjemně hranatých tvarů, které si získaly značnou oblibu u dlouhé řady zákazníků. Ostrost hran je odlehčena zaoblenými rohy. Vše se nese v duchu prosté elegance - ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla a krása! O řadě EGO to platí dvojnásob. Sám výrobce označuje pojetí této prestižní řady jako destrukturovaný design, na jehož výslednici leží stylovost a funkčnost.

Koupelnové série Kerasan představují špičku v současné nabídce sanitární keramiky a designových umyvadel. Nabízejí jedinečné spojení propracovaného italského designu s dlouhou a mimořádně úšpěšnou tradicí přední světové značky. Samozřejmostí u všech výrobků je mimořádně nevídaná kvalita zpracování, jakož i vysoká jakost použité keramiky s odolnou a běloskvoucí glazurou.

Představujeme Vám produkty italského výrobce Kerasan, jehož firemní značka se stala synonymem pro krásná a účelná designová řešení exkluzívní sanitární keramiky. Od roku 1960, kdy byla společnost založena, prošel svět i obor sanitární techniky obrovskými změnami. Ke dříve oceňovaným především praktickým a funkčním aspektům zařízení koupelen přibyla postupně bytostná potřeba užité estetiky a vyhraněného designu. Třetí tisíciletí už osobitost průmyslového sanitárního designu, který vychází nejen z nových zkušeností, trendů a postupů v oboru, ale i z obecně nového životního stylu, bere jako samozřejmý fenomén doby. Kerasan nabízí ve svém portfoliu desítky vzhledově působivých sérií koupelnové keramiky, navržených a realizovaných ve spolupráci s předními evropskými výtvarníky a designéry. Fascinující spojení krásného s účelným, kombinace nekompromisní kvality a úrovně technického zpracování, společně s grácií a elegancí italského stylu, to je ten pravý recept na dokonalé produkty, které se Vám ve Vaší koupelně nikdy neokoukají.

výrobce

Kerasan

kód výrobku

321501

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

50 cm

šířka

36 cm

výška

35 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.