České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gustavsberg NAUTIC Závěsný klozet

Zvolená varianta:

Glazura: klasická

sleva
25 %

původně 3 496,- Kč

2 622,- Kč

akcenovinka

Závěsný klozet Gustavsberg NAUTIC představuje vhodnou alternativu k nabízeným kombiklozetům - jeho nespornou výhodou je vedle vysokého standardu kvality a designu, typického pro celou sérii NAUTIC, i možnost kombinovat ho  s libovolným vhodným kombifixem.

Vyrábět v současné uspěchané době sanitární keramiku pro každodenní použití není jednoduchý úkol. Tradice výroby keramických výrobků Gustavsberg je však mluví jasnou řečí. Při jejich výrobě je myšleno i na ten nejmenší  detail. Zároveň potěší  značný důraz kladený na spolehlivost a trvanlivost použitého materiálu - keramické výrobky Gustavsberg NAUTIC Vás tak mohou provázet celým životem.

Hlavní přednosti sanitární keramiky Gustavsberg NAUTIC:

  • Certifikovaná kvalita výroby - ve Skandinávii byl Gustavsberg jako jediný výrobce sanitární keramiky oceněn cenou Nordic Quality. Výrobní závod je certifikován dle norem ISO 14001 a ISO 9001
  • Ultrahladká glazura E+ (u vybraných provedení) - proč ztrácet drahocenný čas drhnutím umyvadla? Kolekce je vyráběna se speciální E+ glazurou, která je ultrahladká a vodoodpudivá, takže molekuly vody, špíny či vodního kamene se na jejím povrchu jen velmi špatně zachytávají. Ve srovnání s běžnými glazurami budete při údržbě potřebovat jen zlomek času a čisticího prostředku.
  • Nová WC sedátka s technologií SoftClose - stále oblíbenější technologie, která zaručuje pomalé a tiché zavírání sedátka a poklopu. V kvalitním pevném plastovém sedátku jsou zapuštěny panty s hydraulickými tlumiči. Stačí jen lehký dotek... U nově doplněno i tlačítkem pro rychloodejmutí celého sedátka a snadný úklid povrchu mísy.
  • 10letá záruka - výrobce si je kvalitou keramiky natolik jistý, že na ni poskytuje 10 let obchodní záruky!

O tom, že cesta do budoucnosti vede přes minulost, svědčí více než stoosmdesátiletá tradice švédské společnosti GUSTAVSBERG, předního skandinávského výrobce sanitární keramiky, armatur a koupelnového vybavení, člena proslulé mateřské skupiny Villeroy & Boch AG Group. Díky firemní filosofii, vyznávající hodnoty jako jsou vysoká kvalita, krása a originalita skvělého designu, preciznost provedení výrobků a praktičnost jejich užívání, podpořené neustálými výrobkovými i technologickými inovacemi a  zkušenostmi z letité praxe, získal Gustavsberg rozhodující postavení na švédském i světovém trhu a stal se významným oborovým lídrem, který nastoluje nové, všemi respektované trendy. Od roku 2008 působí Gustavsberg v plném rozsahu svého výrobkového portfolia i na českém trhu kde se stal dobře zavedenou značkou, reprezentující produkty střední a vyšší kvalitativní třídy. Oblíbené jsou především akrylátové vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky z akrylátu i litého mramoru, sprchové zástěny, multifunkční sprchové masážní boxy, ucelené série sanitární keramiky a vodovodní směšovací baterie.

výrobce

Gustavsberg

kód výrobku

GB115530001000

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

50 cm

šířka

34.5 cm

výška

35 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.