České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI PANORAMA BIG Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 6 790,- Kč

5 432,- Kč

akcenovinka

Důmyslná konstrukce a ušlechtilý design závěsného klozetu BIG z prestižního keramické řady GSI PANORAMA nenechává na pochybách, že se jedná o prvotřídní výrobek světové ligy. S přihlédnutím ke kvalitě použité keramiky se speciální glazurou EuroWhite lze bez nadsázky prohlásit, že máme co dělat s klozetem, který Vám bude sloužit dlouho a k Vaší plné spokojenosti.

Hmotnost: 22 kg

PANORAMA je osvědčenou řadou špičkové sanitární keramiky od společnosti GSI - její značná popularita se odráží ve snaze tohoto prestižního výrobce populární sérii PANORAMA nadále rozšiřovat. Jedná se o designovou, avšak nikterak extravagantní keramiku, která bez sebemenších problémů zapadne snad do každé koupelny. Dominantní místo v designové koncepci této sérii zaujímají klenuté křivky působící ladně uklidňujícím dojmem.

Všechny keramické koncepty přední italské značky GSI se vyznačují dvěma zásadními přednostmi, řadícími je na špičku pomyslného pelotonu v oblasti sanitární keramiky - propracovaným designem a vysokou jakostí progresivní glazury EuroWhite, která vyniká vedle zářivě bílé barvy především značnou stálobarevností, jdoucí ruku v ruce s vysokou chemickou i mechanickou odolností.

Italská společnost GSI ceramica je značkovým výrobcem a významným exportérem exkluzívní sanitární keramiky pro vybavení koupelen a sanitárních prostor. Propracovaný design všech nabízených produktových sérií, standardně obsahujících bohatou nabídku umyvadel, klozetů, bidetů, sprchových vaniček, zrcadel, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků,  je originálně italský v tom nejlepším slova smyslu. Ve spojení s dvacetiletou výrobní tradicí, důrazem na kvalitu, dokonalým zpracováním a v případě keramických výrobků i s jedinečnou technologií glazování povrchů Europe Glaze, je produkce GSI nepřehlédnutelná v kontextu konkurenční nabídky evropských výrobců na trhu. Dopřejte si značkové koupelnové vybavení GSI - Made in Italy.

výrobce

GSI

kód výrobku

661211

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

55 cm

šířka

37 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.