České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kaldewei ESR II Montážní rám pro vaničku ARRONDO

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 100 cm

sleva
35 %

původně 13 252,- Kč

8 614,- Kč

akcenovinka

Pomocí montážního rámu Kaldewei ESR II lze zabudovat sprchovou vaničku ARRONDO do úrovně podlahy a bezbariérově. Šroubovací nohy tlumící zvuk jsou individuálně výškově nastavitelné a volně polohovatelné. Zesílené rohové podkládací gumy a gumové profily – vždy mezi hliníkovým rámem a sprchovou vaničkou – zajišťují dodatečnou zvukovou izolaci.

Předběžná instalace zaručuje rovný podklad a tím také vodorovnou montáž sprchové vaničky. Systém je opatřen přípojkou na prosakující vodu se zpětným ventilem a je chráněn těsnicí páskou proti vniknutí vody mezi rám a těleso stavby.

Hloubka: 2,5 cm

Proslulá německá firma KALDEWEI je právem evropskou jedničkou v produkci ocelových smaltovaných van a sprchových vaniček. V ojedinělé tlouštce materiálu 3,5 mm nabízí desítky modelů vyrobených nejmodernějšími technologiemi a splňujících nejen nejvyšší požadavky kvality a dlouhodobé životnosti, ale - díky trvalé spolupráci s prestižními designérskými ateliéry - i měřítka užitná a estetická. Solidnost, stabilita a individualita produktů KALDEWEI je zárukou opravdového požitku z koupele. Zásluhou unikátního smaltu vlastní receptury jsou tyto jakostní značkové vany a vaničky vysoce odolné proti otěru, poškrábaní a nárazům, vykazují rovněž rezistenci vůči kyselinám, alkalickým látkám a dalším chemikáliím. Hladký povrch, tvrdý jako sklo, je dokonale hygienický a vylučuje penetraci bakterií a mikročástic nečistot. Patentované zušlechtění povrchu samočistícím perličkovým efektem, který brání usazování nečistot a vodního kamene na stěnách, navíc výrazně usnadňuje údržbu výrobku a eliminuje nutnost používání čistících prostředků. Nadstandardní obchodní záruka v trvání 30 let od data prodeje je konečným superlativem ve výčtu předností značky KALDEWEI – jistoty Vašich koupelen.

výrobce

Kaldewei

kód výrobku

584574450000

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.