České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI TRACCIA S45 Umyvadlo na desku

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 5 990,- Kč

4 490,- Kč

akcenovinka

Malý keramický skvost pro Vaši koupelnu - špičkové kruhové umyvadlo GSI TRACCIA S45, určené k instalaci na umyvadlovou desku, zaujme na první pohled. Tento typ řešení se stává v současné době stále oblíbenějším - působí moderně a designově mimořádně vyváženě, s líbivými přesahy do luxusu. Rozhodně nebudete litovat...

Hmotnost: 10,3 kg

Sanitární keramika ze špičkové designové série italské provenience - keramický koncept GSI TRACCIA nabízí mnohé - propracovaný design, držící se moderního trendu hranatých korpusů (ke slovu však pouští i zaoblené rohy), vysokou jakost použité keramiky (na všech keramických výrobcích je použita progresivní, doslova běloskvoucí glazura EuroWhite), která vyniká stálobarevností a chemickou i mechanickou odolností. Konstrukce všech prvků je dostatečně robustní - v koupelně či na toaletě Vám vydrží sloužit téměř věčně. Glazura EuroWhite vyniká oproti srovnatelným technologiím vyšší kvalitou; lépe také akcentuje tvary keramiky, je bělejší a zářivější.

Umyvadla, umývátka a sanitární keramika série GSI TRACCIA najdou uplatnění ve všech typech interiérů, zejména pak těch moderněji řešených.

Italská společnost GSI ceramica je značkovým výrobcem a významným exportérem exkluzívní sanitární keramiky pro vybavení koupelen a sanitárních prostor. Propracovaný design všech nabízených produktových sérií, standardně obsahujících bohatou nabídku umyvadel, klozetů, bidetů, sprchových vaniček, zrcadel, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků,  je originálně italský v tom nejlepším slova smyslu. Ve spojení s dvacetiletou výrobní tradicí, důrazem na kvalitu, dokonalým zpracováním a v případě keramických výrobků i s jedinečnou technologií glazování povrchů Europe Glaze, je produkce GSI nepřehlédnutelná v kontextu konkurenční nabídky evropských výrobců na trhu. Dopřejte si značkové koupelnové vybavení GSI - Made in Italy.

výrobce

GSI

kód výrobku

693511

určení

umyvadlo

materiál

keramika

dvojumyvadlo

ne

typ

na desku

odkládací prostor

ne

tvar

kruh

otvor pro baterii

ne

šířka

45 cm

horizontální hloubka

45 cm

výška

14 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.