České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI TRACCIA S52 Umyvadlo na desku

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 6 290,- Kč

5 032,- Kč

akcenovinka

Vrcholný kousek italského designu - oválné keramické umyvadlo S52, patřící do vytříbené designové řady GSI TRACCIA, vnáší do koupelny kromě vysoké kvality řemeslného zpracování i svěžest netradičního řešení - přeci jen umyvadla na desku v našich krajích teprve zdomácňují. Stále více zákazníků však poprávu nachází zalíbení v tomto elegantním pojetí umyvadlového prvku. Stanete jedím z těchto spokojených zákazníků i Vy?

Hmotnost: 12,8 kg

Sanitární keramika ze špičkové designové série italské provenience - keramický koncept GSI TRACCIA nabízí mnohé - propracovaný design, držící se moderního trendu hranatých korpusů (ke slovu však pouští i zaoblené rohy), vysokou jakost použité keramiky (na všech keramických výrobcích je použita progresivní, doslova běloskvoucí glazura EuroWhite), která vyniká stálobarevností a chemickou i mechanickou odolností. Konstrukce všech prvků je dostatečně robustní - v koupelně či na toaletě Vám vydrží sloužit téměř věčně. Glazura EuroWhite vyniká oproti srovnatelným technologiím vyšší kvalitou; lépe také akcentuje tvary keramiky, je bělejší a zářivější.

Umyvadla, umývátka a sanitární keramika série GSI TRACCIA najdou uplatnění ve všech typech interiérů, zejména pak těch moderněji řešených.

Italská společnost GSI ceramica je značkovým výrobcem a významným exportérem exkluzívní sanitární keramiky pro vybavení koupelen a sanitárních prostor. Propracovaný design všech nabízených produktových sérií, standardně obsahujících bohatou nabídku umyvadel, klozetů, bidetů, sprchových vaniček, zrcadel, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků,  je originálně italský v tom nejlepším slova smyslu. Ve spojení s dvacetiletou výrobní tradicí, důrazem na kvalitu, dokonalým zpracováním a v případě keramických výrobků i s jedinečnou technologií glazování povrchů Europe Glaze, je produkce GSI nepřehlédnutelná v kontextu konkurenční nabídky evropských výrobců na trhu. Dopřejte si značkové koupelnové vybavení GSI - Made in Italy.

výrobce

GSI

kód výrobku

6982011

určení

umyvadlo

materiál

keramika

dvojumyvadlo

ne

typ

na desku

odkládací prostor

ne

tvar

ovál

otvor pro baterii

ne

šířka

52 cm

horizontální hloubka

36 cm

výška

16 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.