České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hansa BASICJET Sprchová souprava

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 1 163,- Kč

1 047,- Kč

akcenovinka

Jednoduchá sprchová sada Hansa BASICJET sestává z ruční sprchy, sprchové hadice a nástěnného držáku - vše dohromady tvoří nekomplikovaný a dokonale funkční výrobek, který je navíc kvalitně pochromovaný.

Materiál: chrom

Sprchová sada Hansa BASICJET obsahuje následující komponenty:

  • jednopolohovou ruční sprchu vybavenou technologií proti usazeninám
  • sprchovou hadici o délce 125 cm
  • nástěnný držák

Tradiční německý značkový výrobce HANSA Metallwerke AG dobývá se svými moderními armaturami a inovačními koupelnovými a sprchovými systémy mezinárodní prémiové trhy. Historie společnosti začíná v roce 1950. V následujících šedesáti letech se značka Hansa vypracovala na mezinárodně úspěšného a uznávaného dodavatele prvotřídních směšovacích baterií, ventilů, sprchových programů a koupelnových doplňků, od renomované řemeslné značky k vedoucímu výrobci, určujícímu trendy v oboru a přinášejícímu revoluční technické i designové inovace. S výrobky vysoké užitné hodnoty, kvality i provozní spolehlivosti, s tradičně dobrým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou produktů, i svou rozsáhlou nabídkou služeb obchodu a konečným zákazníkům, představuje Hansa sázku na jistotu v džungli obrovské konkurenční nabídky na trhu. Mottem společnosti Hansa je přiléhavý slogan Zážitek z vody, který velice výstižně charakterizuje základ firemní filosofie této pozoruhodné značky.

výrobce

Hansa

kód výrobku

HBJSET1

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.