České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hansa POLO Nástěnná sprchová baterie

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 2 496,- Kč

2 246,- Kč

akcenovinka

Hansa POLO - tradiční řada vodovodních baterií s omlazeným designem. Osobitý design těchto výrobků jde ruku v ruce s vysokou užitnou hodnotou, na které se podílí zejména kvalita použitých materiálů a řemeslného zpracování. Zaujme zejména použití osvědčených ovládacích kartuší HansaEco 3,5, stejně jako značná odolnost mosazných těles vůči odzinkování.

průtokové množství: 17 l/min (při 3 bar)

Hlavní přednosti:

  • Tělesa armatur: mosaz neuvolňující zinek (MS 63)
  • ovládací páka (kov)
  • výstup sprchy směrem dolů G 1/2"
  • Zkušební značka DVGW DW-6506 BP 0361

Kartuše HANSAECO 3,5

  • vodní brzda při cca 50% množství vody
  • keramické destičky
  • nastavitelné omezení horké vody (ochrana proti opaření)

Tradiční německý značkový výrobce HANSA Metallwerke AG dobývá se svými moderními armaturami a inovačními koupelnovými a sprchovými systémy mezinárodní prémiové trhy. Historie společnosti začíná v roce 1950. V následujících šedesáti letech se značka Hansa vypracovala na mezinárodně úspěšného a uznávaného dodavatele prvotřídních směšovacích baterií, ventilů, sprchových programů a koupelnových doplňků, od renomované řemeslné značky k vedoucímu výrobci, určujícímu trendy v oboru a přinášejícímu revoluční technické i designové inovace. S výrobky vysoké užitné hodnoty, kvality i provozní spolehlivosti, s tradičně dobrým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou produktů, i svou rozsáhlou nabídkou služeb obchodu a konečným zákazníkům, představuje Hansa sázku na jistotu v džungli obrovské konkurenční nabídky na trhu. Mottem společnosti Hansa je přiléhavý slogan Zážitek z vody, který velice výstižně charakterizuje základ firemní filosofie této pozoruhodné značky.

výrobce

Hansa

kód výrobku

HPO3130

typ

sprchová

instalace

nástěnná 150

ovládání

pákové

směšování

mechanické

konstrukce

jednoprvková

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.