České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hansa PINTO Podomítková baterie

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Počet výstupů: 1

sleva
10 %

původně 2 977,- Kč

2 679,- Kč

akcenovinka

Sérii vodovodních baterií Hansa PINTO dominuje moderní, avšak navýsost funkční design - ostře řezané a zkosené linie, díky kterým baterie PINTO skvěle hodí první pohled - moderně řešené výrobky se ideální hodí k hranatým i klasicky řešeným umyvadlům a sanitární keramice.

Baterie je dodávána bez příslušenství (příslušenství = sprchová hadice, držák sprchy a ruční sprška). Obsahem dodávky je nadomítková část baterie. Kartuše není vybavena systémem "klik-klak".

Tradiční německý značkový výrobce HANSA Metallwerke AG dobývá se svými moderními armaturami a inovačními koupelnovými a sprchovými systémy mezinárodní prémiové trhy. Historie společnosti začíná v roce 1950. V následujících šedesáti letech se značka Hansa vypracovala na mezinárodně úspěšného a uznávaného dodavatele prvotřídních směšovacích baterií, ventilů, sprchových programů a koupelnových doplňků, od renomované řemeslné značky k vedoucímu výrobci, určujícímu trendy v oboru a přinášejícímu revoluční technické i designové inovace. S výrobky vysoké užitné hodnoty, kvality i provozní spolehlivosti, s tradičně dobrým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou produktů, i svou rozsáhlou nabídkou služeb obchodu a konečným zákazníkům, představuje Hansa sázku na jistotu v džungli obrovské konkurenční nabídky na trhu. Mottem společnosti Hansa je přiléhavý slogan Zážitek z vody, který velice výstižně charakterizuje základ firemní filosofie této pozoruhodné značky.

výrobce

Hansa

kód výrobku

HPT06

typ

sprchová

instalace

podomítková 1cestná

ovládání

pákové

směšování

mechanické

konstrukce

jednoprvková

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.