České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Naturel CUBE WAY Vysoká skříňka s dvířky (úzká)

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: bílá/bílá

6 490,- Kč

akcenovinka

Velmi elegantní a praktická závěsná skříňka čtvercového půdorysu z designové série Naturel CUBE WAY se vzhledem ke své šířce (pohých 33 cm) vejde i do prostorově omezenějších koupelen, přičemž však nabídne dostatečný úložný prostor v dvířky přístupném policovém oddílu a dvou zásuvkách.

Stejně jako i další prvky koupelnového vybavení má koupelnový nábytek nejen funkční, ale i estetické poslání. Série Naturel CUBE WAY s jasně řezanými rysy pak reaguje na poslední módní trendy v oblasti koupelnového nábytku. Jedná se o plnohodnotnou skříňkovou řadu, jejímž cílem je nabídnout Vám elegantní a funkční úložný prostor, kterého je v koupelně málokdy dostatek. Korpus skříněk v provedení wenge či bílá dokonale ladí s bílou čelní plochou v lesklém laku - vzniká tak stylisticky promyšlený kontrapunkt, který působí zároveň moderně i nadčasově.

výrobce

Naturel

kód výrobku

CUBE2V35B

horizontální hloubka

33 cm

šířka

33 cm

výška

163 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.