České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan AVELIN Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Konstrukce: nožky

sleva
25 %

původně 6 210,- Kč

4 657,- Kč

akcenovinka

Sprchová vanička s krásným názvem Polysan AVELIN patří do třídy nízkých vaniček - znamená to, že její čtvercový korpus o rozměrech 90x90 cm můžete snadno instalovat v rovině s podlahou, přičemž zapovězeny nejsou ani další možnosti instalace, zejména osazení krycím panelem. Při hloubce pouhé 4 cm Vám vaničkový okraj při vstupu do sprchového koutu překážet jistě nebude. Ozdobte svoji koupelnu touto půvabnou a mimořádně kvalitní vaničkou...

Akrylátové sprchové vaničky Polysan představují nejvyšší kvalitu v daném segmetu. Jsou vyráběny z litého akrylátu zpevněného sklolaminátem. Dno vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velice hladký povrch s minimální možností uklouznutí, velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O robustní konstrukci vypovídá hmotnost vaniček (od 11 - 17 kg).

POLYSAN je český značkový výrobce sprchových vaniček i zástěn, dále koupacích i hydromasážních van, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vaničky je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

54611

tvar

čtverec

materiál

akrylát

konstrukce

samonosná-nožky

délka

90 cm

šířka

90 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

12.5 cm

sedací vanička

ne

hloubka

4 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.