České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI TRACCIA L60 Závěsné umyvadlo

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 7 290,- Kč

5 832,- Kč

akcenovinka

Řada L2 nabízí v rámci exkluzivní designové série GSI TRACCIA tři propracovaná keramická umyvadla v klasickém půlkruhovém D-tvaru - různě dimenzované modely L60, L75 a L90 - dle prostorových dispozic Vaší koupelny si tak jistě vybere to pravé.

Hmotnost: 17,2 kg

Sanitární keramika ze špičkové designové série italské provenience - keramický koncept GSI TRACCIA nabízí mnohé - propracovaný design, držící se moderního trendu hranatých korpusů (ke slovu však pouští i zaoblené rohy), vysokou jakost použité keramiky (na všech keramických výrobcích je použita progresivní, doslova běloskvoucí glazura EuroWhite), která vyniká stálobarevností a chemickou i mechanickou odolností. Konstrukce všech prvků je dostatečně robustní - v koupelně či na toaletě Vám vydrží sloužit téměř věčně. Glazura EuroWhite vyniká oproti srovnatelným technologiím vyšší kvalitou; lépe také akcentuje tvary keramiky, je bělejší a zářivější.

Umyvadla, umývátka a sanitární keramika série GSI TRACCIA najde uplatnění ve všech typech interiérů, zejména pak těch moderněji řešených.

výrobce

GSI

kód výrobku

6949111

určení

umyvadlo

materiál

keramika

dvojumyvadlo

ne

typ

závěsné

odkládací prostor

ne

tvar

klasický/půlkruh

otvor pro baterii

ano

šířka

60 cm

horizontální hloubka

44 cm

výška

15 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.