České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa SOFIA Sprchová vanička

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

sleva
10 %

původně 4 990,- Kč

4 491,- Kč

akcenovinka

Mramoritová vanička Hopa SOFIA z řady MARBEL se nese ve znamení jedinečné kombinace nízké ceny a kvalitního materiálu, který svými vlastnostmi nechává akrylát daleko za sebou - litý mramor nastupuje na scénu v podobě této mimořádně nízké sprchové vaničky, která ve Vaší koupelně takřka splyne s podlahou a umožní Vám zcela bezproblémový vstup do sprchového koutu.

Materiálem, který se stále častěji používá pro výrobu sprchových vaniček a jehož obliba roste, je litý mramor. Je tvořen směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Pro litý mramor je charakteristická rovnost povrchu, vysoká pevnost a stabilita a dále minimální přenos zvuku.

Vaničky řady Marbel, které jsou právě z tohoto moderního materiálu vyrobené, mají rovněž protiskluzovou úpravu. Krom toho jsou v ceně i nastavitelné nožičky. Navíc si můžete přiobjednat čelní panel nebo exkluzivní chromovaný sifon s průměrem 90 mm. Mimořádně potěší i fakt, že na mramoritové vaničky je poskytována obchodní záruka 5 let od data prodeje!

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí. 

výrobce

Hopa

kód výrobku

VANKSOF80N

tvar

čtvrtkruh

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

protiskluzová úprava

Antislip

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

550 mm

výška

3 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.