České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika MIO Sprchová sada s 5funkční sprchou

Zvolená varianta:

sleva
17 %

původně 1 477,- Kč

1 226,- Kč

akcenovinka

Kromě nástěnného držáku a sprchové hadice se systémem proti překroucení obsahuje sprchová sada Jika MIO především multifunkční ruční sprchu s pěti masážními režimy - teď už Vám nic nebrání vychutnat si blahodárný účinek vodního proudu.

Materiál: chrom

Souprava obsahuje:

  • 5funkční ruční sprchu
  • sprchovou hadici o délce 170 cm
  • nástěnný držák
Sortiment sprchového porgramu představuje v rámci koupelnové série Jika MIO ucelený soubor designově a kvalitativně vytříbených výrobků, které aspirují na to stát se ve Vaší koupelně trvale nepostradatelnými.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H3607100040211

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.