České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika MIO Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
17 %

původně 4 246,- Kč

3 524,- Kč

akcenovinka

Kvalitní závěsný klozet ze série Jika MIO je vhodným kadidátem na osazení Vaší koupelny či toalety, zvláště pokud si vyberete i další zařizovací předměty ze série MIO.

Závěsný klozet je vybaven systémem splachovacích kanálků po celém obvodu klozetové mísy TOTAL CLEAN, který zaručuje dokonalé omytí.

Pro klozety z designové série Jika MIO, která je výsledkem práce švýcarského designéta Petera Wirze, je typická celá řada předností - počínaje prvotřídní sanitární keramikou použitou při jejich výrobě až po antibakteriální ošetření povrchu. Jedná se moderní výrobky kladoucí maximální důraz na design, odolnost a snadnou údržbu.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H8207110000001

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

56 cm

šířka

36 cm

výška

36 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.