České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan AURA Sprchová vanička

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

sleva
20 %

původně 5 680,- Kč

4 544,- Kč

akcenovinka

Polysan AURA - sprchová vanička klasického tvaru, avšak s nízkým korpusem zhotoveným z velmi kvalitního litého mramoru, materiálu s mnoha přednostmi. Pro Vaši koupelnu je vanička AURA sázkou na jistotu.

Litý mramor MICADOR je nadčasový materiál s dlouhou životností a vysokou odolností. Vaničky z tohoto materiálu se vyznačují dokonale hladkým a rovným povrchem se snadnou údržbou.

Hlavními přednostmi mramoritových vaniček Polysan jsou vysoká pevnost a stabilita společně s nulovým průhybem. Ostré vnější hrany vaniček splňují nároky na vzhled moderní koupelny a zároveň umožňují bezespárové přisazení ke stěně.

Vaničky lze nainstalovat bezbariérově do podlahy nebo postavit na nožičky (součástí vaničky) a klasicky obezdít, popřípadě osadit obkladovým panelem. Průměr odpadu je 90 mm, což umožňuje rychlý odtok vody z prostoru vaničky. Hmotnost vaničky se podle rozměru pohybuje v rozmezí 35 - 45 kg.

POLYSAN je český značkový výrobce koupacích i hydromasážních van, sprchových a vanových zástěn, sprchových vaniček, hydromasážních panelů, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vany je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

42511

tvar

čtverec

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

4 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.