České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ronal-Sanswiss ILA WIQ Čtvercová sprchová vanička

!Zboží má 18 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

Barva vaničky: bílá

Provedení krytu: bílé

sleva
15 %

původně 7 103,- Kč

6 037,- Kč

akcenovinka

ILA WIQ - to je čtvercové vydání špičkového vaničkového konceptu Ronal ILA, který přichází do našich koupelen. Jedná se o mramoritovou sprchovou vaničku vynikajících parametrů a s novátorským řešením odtoku - lineárním krytem dvojkomorového sifonu. Vybírat můžete ze tří standardizovaných rozměrů.

Mramoritové sprchové vaničky Ronal ILA s dvoukomorovým sifonem a lineárním krytem sifonu byly vyvinuty pro náročného klienta, který ve své koupelně požaduje vynikající užitné vlastnosti a zároveň moderní minimalistický design.

Použití vaničky ILA je z praktických důvodů výhodnější alternativou podlahových odtokových žlabů (a to zejména v rekonstruovaných koupelnách), ale uplatnění najde v jakémkoliv sprchovém koutu, kde je kladen důraz na estetiku, hygienu, těsnost a snadnou údržbu. Vaničky Ronal ILA splňují všechna kritéria normy EN 14527:2006 - veškerá tato kritéria byla výrobcem ověřena během náročných testů reálných produktů.

K vaničkám ILA byl vyvinut speciální sifon s dvěma komorami, který zaručuje vysokou průtočnost až 44 l/min a splňuje nejvyšší kritéria příslušné normy EN 1253-2:2002. Jeho důmyslná konstrukce zajišťuje vodotěsné spojení s vaničkou, vnitřní uspořádání pak řeší dostatečnou výšku hladiny v komorách spolu s průchodem menších nečistot, a tím i částečnou samočistitelnost sifonu (pro pravidelnou údržbu stačí občasné mechanické vyčištění snadno přístupných sítek).

Sprchová vanička Ronal ILA WIQ v kostce:

  • Samonosná vanička z litého mramoru
  • Povrchová úprava Gelcoat z polyesterové pryskyřice
  • Možnost postavení na nožičky a přisazení předního panelu
  • Výška vaničky 30-35 mm
  • Výška panelů 95 mm
  • Výška ustavovacích nožiček 65-105 mm
  • Dvoukomorový sifon SIWI
  • Kryt sifonu z hliníkového profilu

Produkce významného evropského holdingu SanSwiss navazuje na více než třicetiletou tradici výroby vysoce kvalitních sanitárních zařizovacích předmětů a koupelnového vybavení proslulé značky Ronal, a to zejména ve specializovaném oboru skleněných sprchových a vanových zástěn, sprchových boxů, litých i akrylátových sprchových vaniček. Rokem 2001 započala úspěšná historie moderního českého výrobního závodu SanSwiss-Ronal v městě Jičíně. Díky třem základním mantrám firemní filozofie (Inovace-Design-Kvalita) si produkty značky SanSwiss-Ronal na tuzemském trhu vybudovaly stabilní a nezastupitelnou pozici ve vyšší střední jakostní třídě. Samozřejmostí jsou vysoká kvalita použitých materiálů i jejich zpracování, atraktivní design, velká variabilita nabídky i přátelský přístup k zákazníkovi při řešení atypických rozměrových variant. Málokterý evropský výrobce dokáže značce SanSwiss-Ronal konkurovat šíří výběru skel a dezénů sprchových zástěn ze standardní katalogové nabídky. Elegance, funkčnost, praktičnost i snadná udržba jsou produktům SanSwiss-Ronal vlastní; ocení je běžní i nároční uživatelé. Užijte si i Vy radost ze sprchování se značkou SanSwiss-Ronal!

výrobce

Ronal-Sanswiss

kód výrobku

WIQ0800404

tvar

čtverec

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-nožky

protiskluzová úprava

Antislip (volitelně)

povrchová úprava

Gelcoat

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

3 cm

sedací vanička

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.