České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika LYRA PLUS Skříňka pod umyvadlo

Zvolená varianta:

Šířka: 70 cm

Provedení: bílá

sleva
40 %

původně 5 248,- Kč

3 149,- Kč

akcenovinka

Umyvadlové skříňky Jika LYRA PLUS, šité na míru stejnojmenným keramickým umyvadlům, spojují výhody esteticky lákavého zakrytí umyvadlového sifonu s praktickým úložným prostorem, v tomto případě zdvojeným - k dispozici Vám je jednak oddíl přístupný skrze dvoukřídlá dvířka (s důmyslnými výřezy pro snadné otvírání), jednak chromovaný rošt, ideální pro odkládání čistých ručníků, případně košíků s nezbytnými drobnostmi. Za zmínku stojí rovněž spolehlivé panty, vybavené tlumičem pro komfortní a tiché dovírání. Vybírat můžete celkem z pěti šířek, vždy v čistě bílé variantě, nebo v designovém provedení ořech/bílá.

Dekor korpusu: Bílá

Dekor dvířek: Bílý lesklý lak

Dle slov designéra a architekta Michala Janků, autora koupelnového nábytku ze série Jika LYRA PLUS, směřuje návrh všech nábytkových prvků této série k tomu, aby bylo možné je sestavovat do kompaktních, prostorově úsporných celků, vyznačujících se přitom vstřícným a zapamatovatelným vzhledem. Celé pojetí tak vychazí maximálně vstříc zejména majitelům menších koupelen, ve kterých se hledá praktické využití pro každý centimetr. Nábytek Jika LYRA PLUS se pak logicky stává ozdobou takových koupelnových interiérů.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

4.5284.1.038.546.1

horizontální hloubka

31.5 cm

šířka

67 cm

výška

68 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.