České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika OLYMP Sprchová vanička čtverec

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 100 cm

Instalace: vestavná

sleva
25 %

původně 3 851,- Kč

2 888,- Kč

akcenovinka

Ve výrobkovém porfoliu společnosti Jika reprezentují sprchové vaničky OLYMP akrylátovou řadu výrobků. Charakterizuje je vysoká kvalita použitého akrylátu, pestrá paleta rozměrových variant a pokročilá technologie zpracování. Významným přínosem je i protiskluzová úprava dna vaniček. Čtvercový typ vaniček OLYMP zosobňuje tradiční přístup k designu sanitární techniky - ve Vaší koupelně ostudu rozhodně neudělá.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

2.1183.3.000.000.1

tvar

čtverec

materiál

akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

protiskluzová úprava

Antislip

délka

100 cm

šířka

100 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

6.3 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

52 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.