České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak PERSEUS PRO Sprchová vanička

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 100 cm

sleva
25 %

původně 10 390,- Kč

7 793,- Kč

akcenovinka

Čtvercové vaničky se dlouhobě těší velké zákaznické oblibě - sprchová vanička Ravak PERSEUS PRO však nabízí mnohem více než jen čtvercový půdorys - ultratenký litý korpus, vhodný i ke zcela bezbariérové instalaci, se vyrábí hned ve třech rozměrových variantách, a především vykazuje všechny přednosti luxusní série Galaxy Pro - můžete si být jisti, že v něm neuklouznete a užijete si komfortní sprchování. Spojení Vaší koupelny s mýtickým Perseem? Nyní nic nemožného...

Osvědčená vaničková řada Ravak GALAXY PRO využívá výhod litých přírodních materiálů. Díky tomuto špičkovému materiálu, ze kterého jsou tyto vaničky vyrobeny, je možnost jejich použití prakticky neomezené. Jsou vhodné jako luxusní výrobek do domácích koupelen, ale díky své odolnosti jsou ideální i pro veřejná zařízení, jako jsou sportoviště, sauny, nemocnice, lázně apod. Tyto vaničky nevyžadují žádnou zvláštní stavební připravenost - vzhledem k jejich výšce (3 cm) je možné je velmi snadno zabudovat jako bezbariérové řešení do podlahy. Otvor pro sifon o průměru 90 mm přitom zajišťuje dostatečný odvod vody z vaničky. Speciální povrchová úprava omezuje uklouznutí a zvyšuje bezpečnost při sprchování. Vaničky Galaxy Pro jsou vyráběny v sortimentu, který zaručuje možnost jejich použití pod kterýkoliv příslušný kout, standardně vyráběný firmou Ravak.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

XA03AA01010

tvar

čtverec

materiál

litý mramor

konstrukce

samonosná-kompakt

protiskluzová úprava

Antislip

délka

100 cm

šířka

100 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

3 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.