České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika LYRA PLUS Dřezová nástěnná baterie

Zvolená varianta:

sleva
28 %

původně 2 033,- Kč

1 464,- Kč

akcenovinka

Zajímavá páková dřezová baterie k nástěnné instalaci - efektní design, jehož hlavními rysy jsou inverzně umístěná ovládací páka a klenuté ramínko. Úsporná kartuše a spolehlivý mechanismus jsou u dřezové baterie Jika LYRA PLUS samozřejmostí.

Provedení: chrom

Ucelená řada pákových vodovodních baterií v rámci mimořádně perspektivní koupelnové série Jika LYRA PLUS nabízí vše potřebné pro koupelnu, kuchyň i toaletu; navíc vše ve vynikající kvalitě. Baterie jsou vybaveny úspornou kartuší ECODISK, která reguluje množství a teplotu vody a dokáže snížit spotřebu až o polovinu!

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H3512820040001

typ

dřezová

instalace

nástěnná 150

ovládání

pákové

směšování

mechanické

konstrukce

jednoprvková

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.