České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak SABINA Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

sleva
25 %

původně 4 190,- Kč

3 143,- Kč

akcenovinka

Pohodlné sprchování ve stoje či vsedě? Dostatek prostoru pro koupel Vašich dětí, omytí rozměrnějších předmětů, nebo dokonce Vašeho domácího mazlíčka? Se sedací sprchovou vaničkou Ravak SABINA, dodávanou ve dvou rozměrových variantách, to není vzhledem k jejímu čtvrtkruhovému hlubokému korpusu a komfortnímu sedátku žádný problém.

Nevejde se vám do koupelny vana, ale vaše malé děti koupání nade vše milují? Rádi si při sprchování příjemně posedíte? Pořiďte si akrylátovou sedací sprchovou vaničku (nebo minivanu), která spojuje výhody van a sprchových koutů. Hluboké sedací vaničky jsou univerzální a prostorově nenáročné. Sedací vanička spojuje estetičnost a praktičnost, posadit se při sprchování je velmi pohodlné.

Celková výška hlubokých sedacích vaniček je 42 cm. Z tohoto důvodu je vhodné je doplnit speciálními nižšími nástavbami.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

A214001020

tvar

čtvrtkruh

materiál

ABS/akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

500 mm

výška

28 cm

sedací vanička

ano

Ø odpadního otvoru

52 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.