České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika CUBITO-N Umyvadlová skříňka pod desku

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Provedení: bílý lesklý lak

sleva
17 %

původně 7 186,- Kč

5 965,- Kč

akcenovinka

Bohatou nabídku umyvadlových skříněk Jika CUBITO-N doplňuje i závěsný model s jednou zásuvkou určený k instalaci pod umyvadlvou desku. Klasikou je u této skříňky pro sérii CUBITO-N standardní výběr tří dezénových kombinací.

Barva korpusu: bílý lesklý lak

Barva čela zásuvky: bílý lesklý lak

Skříňka zahrnuje 1 zásuvku.

Koupelnový nábytek CUBITO-N, tvořící páteřní část designové kolekce Jika CUBITO, skýtá nepřebernou plejádu možností, jak hravě vyřešit otázku úložných prostorů ve Vaší koupelně. Coby promyšlené pokračování legendárního nábytkového konceptu navazuje na to nejlepší z odkazu první generace nábytku CUBITO a dovádí jeho kvality k dokonalosti. Maximální pozornost byla věnována výběru trojice dekorů, ve kterých Vám jednotlivé nábytkové prvky na Českých koupelnách nabízíme: od nestárnoucí bílé ve vysokém lesku (5 vrstev laku), přes hřejivý dubový dekor až po stylovou tmavou borovici; nábytek CUBITO-N má šmrnc a především potenciál esteticky posunout koupelnový interiér o hodný kus dopředu. To samé však platí i o vysoce jakostním materiálu a profesionálním řemeslném zpracování celé řady, stejně jako o ergonomii a promyšleném členění každého prvku.

Hlavní přednosti koupelnového nábytku Jika CUBITO-N:

  • čistota designu a typický "kubistický" minimalismus
  • dekory dokonale imitující masivní dřevo
  • prvotřídní plnovýsuvné pojezdy Hettich s bržděným dovíráním a regulací ve všech osách (celoživotní garance kvality)
  • špičkové panty s tlumeným dovíráním, testované na 30 tisíc otvíracích cyklů
  • nosnost zásuvek testovaná minimálně na 30 kg
  • maximální voděodolnost díky PUR lepidlu použitému k lepení hran
  • revoluční zapuštěné úchytky - nenápadné a bezpečné
  • záruční servis u zákazníka (!)
  • bezpečný transport díky důslednému balení (5vrstvý karton s ochrannými rohy + fólie)

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H41J4243015001

horizontální hloubka

46.7 cm

šířka

64 cm

výška

45 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.