České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Novaservis METALIA-2 Zásobník kosmetických tamponů a tyčinek

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 1 199,- Kč

959,- Kč

akcenovinka

Koupelnové doplňky série Novaservis METALIA-2 zvládnou svým neotřelým designem naplno vtrhnout do Vaší koupelny, ozvláštnit ji a vnést do ní ideální směsici praktičností a pohodlí. Stylová kombinace skel a chromu, akcentované napětí mezi kruhem a hranou - tak lze v krátkosti shrnout estetické kouzlo této zajimavé doplňkové série.

Zásobník kosmetických tamponů a tyčinek  Novaservis METALIA-2.

materiál: chrom

hloubka: 105 mm

šířka: 76 mm

výška: 206 mm

Dva od sebe oddělené prostory umožňují v horním dílu uchovávat tyčinky - kryto víčkem.Po vyjmutí horního dílu se otevře prostor pro vložení kosmetických tamponů, které lze odebrat dnem celého zásobníku.

Česká kvalita pro českou koupelnu - přesně to Vám přinášejí České koupelny v podání zajímavých designových řad Novaservis METALIA. Koupelnové doplňky v sériích Novaservis METALIA reprezenatují tuzemské výrobky v tom nejlepším smyslu slova. Na všech produktech se pozitivně odráží současné designové ladění a také moderní technologie užitá při výrobě. Ze široké nabídky lze hravě sestavit ideální sadu doplňků, šitou Vaší koupelně na míru.

výrobce

Novaservis

kód výrobku

6282,0

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.