České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak ELIPSO Sprchová vanička

!Zboží má 9 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 90 x 90 cm

Instalace: k podezdění/ na nožky (LA)

sleva
25 %

původně 3 990,- Kč

2 992,- Kč

akcenovinka

Sprchová vanička Ravak ELIPSO, to je ztělesnění všestrannosti a prostorové univerzálnosti. Hned tři rozměrové varianty, z toho každá ve třech standardních typových provedeních - mezi devíti verzemi této nádherné čtvrtkruhové vaničky si pro svoji koupelnu vyberete zcela jistě.

Model ELIPSO se řadí k vaničkám GALAXY, které jsou velice mělkými, designově čistými výrobky, podtrhujícími vzhled každého sprchového koutu. Řada vaniček Galaxy je charakterizována moderním designem i konstrukčním provedením. Vaničky  mají mělké ploché dno s jemnými přechodovými tvary, architektonicky vyladěnými se sprchovými nástavbami řady Elegance a Glassline, pro které jsou především určeny. Významnou předností vaniček jsou nové velké sifony s průměrem těla 90 mm a krytkou ∅ 115 mm v několika provedeních, které svým vysokým průtokem umožňují i použití pro sprchové boxy hydromasážní. Panely k vaničkám jsou samostatným výrobkem a je třeba je samostatně objednat.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

A227701210

tvar

čtvrtkruh

materiál

ABS/akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

délka

90 cm

šířka

90 cm

poloměr zakřivení R

500 mm

výška

7 cm

sedací vanička

ne

hloubka

3.5 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.