České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak ANGELA Sprchová vanička

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

Instalace: k podezdění/na nožky (LA)

sleva
25 %

původně 3 590,- Kč

2 693,- Kč

akcenovinka

Pokud hledáte cenově atraktivní a zároveň kvalitní čtvercovou vaničku, která by padla Vaší koupelně na míru, sprchová vanička Ravak ANGELA je tu právě pro Vás - a to hned ve dvou různých velikostech a třech typových provedeních. Není snadné odolat jejím svodům...

Vanička ANGELA patří mezi modely řady KASKADA, které se řadí k nejoblíbenějším vaničkám v Evropě díky své odolnosti, nosnosti a odzkoušené kvalitě. Firma Ravak vyrábí více než 100 000 kusů vaniček Kaskada ročně. Tyto odzkoušené vaničky právem patří mezi evropské bestsellery - jsou to prostě vaničky pro každého. Všechny produkty série KASKADA jsou vyráběny tvářením za tepla na vakuovacím lisu. Pro jejich výrobu je používán materiál o tlouštce 6 mm, vyrobený koextruzí materiálů ABS a PMMA. Toto spojení optimálně spojuje výhody použitých materiálů, tj. vysokou odolnost materiálu ABS proti nárazu a mimořádně vysokou odolnost povrchové vrstvy PMMA (akrylátu) proti jejímu poškrábání. Mezi podstatné výhody této série vaniček zcela jistě patří i naprostá kompatibilita se všemi druhy sprchových koutů vyráběných firmou Ravak.

Všechny nové vaničky jsou standardně osazeny sifony o průměru 90 mm s průtokem 30 litrů za minutu, což vyhovuje i těm nejnáročnějším požadavkům.

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

A014401220

tvar

čtverec

materiál

ABS/akrylát

konstrukce

k podezdění/zapuštění

protiskluzová úprava

Antislip

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

9.5 cm

sedací vanička

ne

hloubka

8.5 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.