České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika CUBITO Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
17 %

původně 4 717,- Kč

3 915,- Kč

akcenovinka

Elegantní kontury zdůrazňující kubistickou hranatost, tolik typické pro celou řadu Jika CUBITO, jsou stejně vlastní i závěsnému klozetu, vyrobenému z obzvláště odolné a kvalitní keramiky. Za povšimnutí stojí zejména splachovací systém Total Clean, díky němuž je o čistotu předem postaráno.

Setkání špičkové technologie, moderního designu a mimořádně ušlechtilého materiálu - sanitární keramika Jika CUBITO patří z hlediska poměru cena:kvalitak tomu nejlepšímu, co může současný trh s koupelnovým vybavením nabídnout.

Při výrobě bidetů a klozetů Jika CUBITO byl důraz kromě estetických měřítek (výrobky vynikají moderními geometrickými tvary) kladen zejména na dlouhou životnost, bezkazovost keramiky a také na zachování perfektní čistoty a hygieny.

Závěsný klozet Jika CUBITO je vybaven systémem TOTAL CLEAN. Tento systém splachovacích kanálků po celém obvodu klozetové mísy zaručuje dokonalé omytí.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H8204220000001

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

56 cm

šířka

36 cm

výška

40 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.