České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika MIO Držák s keramickým dávkovačem mýdla

Zvolená varianta:

sleva
17 %

původně 808,- Kč

671,- Kč

akcenovinka

Řada koupelnových doplňků v rámci série Jika MIO sází na dokonalé řemeslné zpracování. Setkáváme se u nich s výrazným designovým prvkem v podobě využití kruhu – ať už v upevnění na zeď, nebo v podobě důmyslných zakončení háčků a dalších drobností, bez kterých se v koupelně neobejdeme. Koupelnové doplňky Jika MIO - pro koupelnu elegantně a prakticky zařízenou.

Provedení: chrom

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H3847450040001

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.