České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika OLYMP Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
17 %

původně 2 798,- Kč

2 322,- Kč

akcenovinka

Závěsný klozet z oblíbené koupelnové série Jika OLYMP Vám v kombinaci s příslušným kombifixem zaručí kompaktnost a dokonalé splnyutí s interiérem. Velkým plus je také snadná údržba a čistitelnost. Volba na tento typ výrobku padá nejčastěji v případech, kdy zákazník cílí na designově vytříbený interiér, ve kterém dominují ladné křivky kvalitní sanitární keramiky.

Zdravotnická keramika, užitá i při výrobě umyvadel, bidetů a klozetů Jika OLYMP, je keramický materiál s hutným, slinutým bílým střepem, na který je nanesena glazura. Keramika je odolná vůči teplotním rozdílům horké a studené vody. Glazura je odolná vůči poškrábání, je stálobarevná a velmi dobře vzdoruje stárnutí.

Výrobky jsou rovněž odolné vůči kyselinám, rozpouštědlům a louhům, používaným běžně v domácnosti jako čistící prostředky.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H8206110000001

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

53 cm

šířka

36 cm

výška

40 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.