České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line BAMBOO Dávkovač mýdla na postavení

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 320,- Kč

240,- Kč

akcenovinka

Řada koupelnových doplňků SA-line BAMBOO - unikum v nabídce Českých koupelen. Výběr přírodního materiálu (bambus), který je zároveň ekologicky šetrný, a zároveň strhující na pohled, staví tyto praktické doplňky do centra pozornosti.

Obsah: 270 ml

Rozměry: 7 x 7 x 13 cm

Celková výška včetně pumpičky: 21 cm

Materiál dávkovače: 100% bambus

Materiál vnitřní nádobky: keramika

Materiál pumpičky: broušená nerez

Řady koupelnových doplňků SA-line, které Vám v rámci nabídky Českých koupelen přinášíme, otvírají jedinečnou příležitost vybavit Vaši koupelnu souborem praktických, elegantních a designově sladěných výrobků, které na jedné straně oceníte při každodenním používání, na straně druhé jimi ohromíte každou návštěvu, která do Vaší koupelny zavítá. Už žádné složité hledání a skládání nesourodých doplňků ve stylu "každý pes jiná ves" - díky nabídce Českých koupelen máte vše tak říkajíc pod jednou střechou, abyste si mohli snadno nakoncipovat moderní a stylový koupelnový interiér dle svých představ.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

22070511

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.