České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa ASTRO Sprchová vanička

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

sleva
10 %

původně 3 170,- Kč

2 853,- Kč

akcenovinka

Hvězdný zážitek na spojnici kvalitní sanitární keramiky, protiskluzové úpravy, poctivého provedení a nabídky dvou rozměrových variant - keramická sprchová vanička Hopa ASTRO má Vaší koupelně co nabídnout. Je libo astrální osprchování?

Keramické vaničky Hopa jsou vítaným rozšířením nabídky Českých koupelen. Jejich obliba pramení zejména z pozitiv, která do Vaší koupelny tento materiál přináší - jsou jimi především stoprocentní tvarová stálost, odolnost proti poškrábání, snadná údržba a neomezená životnost. Tyto vlastnosti bezpochyby ocení každý, kdo má v oblibě hezké a kvalitní věci.

Keramické vaničky Hopa umožňují kromě instalace na podlahu se zapuštěným sifonem i klasické podezdění korpusu vaničky. Těmto vaničkám dominuje maximální tuhost a robustnost za velmi přijatelné ceny.

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí.

výrobce

Hopa

kód výrobku

VANKEAS80

tvar

čtverec

materiál

keramika

konstrukce

k podezdění/zapuštění

protiskluzová úprava

Antislip

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

11.5 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

60 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.