České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco LEGRO Sprchové dveře do niky

!Zboží má 5 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 80 cm

sleva
20 %

původně 9 990,- Kč

7 992,- Kč

akcenovinka

Pro všechny zákazníky, kteří hledají opravdu kvalitní a doslova šarmantní sprchové řešení do niky se nabízí možnost zvolit exkluzivní výklenkové sprchové dveře Gelco LEGRO, které kromě bezrámové konstrukce s jedním pevným a jedním pohyblivým segmentem disponují masivním bezpečnostním sklem o tlouštce 6 mm (otočná část) a 8 mm (pevná část) a robustními pochromovanými panty. Díky výběru ze 4 rozměrových variant (80, 90, 100, 110 a 120 cm ) lze bez potíží vyjít vstříc prostorovému uspořádání Vaší koupelny.

Představujeme Vám sprchové dveře do niky GELCO LEGRO o šířce 80 cm.

Ladné sprchové kouty exkluzivní řady Gelco LEGRO jsou ztělesněním zdánlivé jednoduchosti s pedantsky precizním provedením. Při jejich výrobě je kladen velký důraz na použití co nejkvalitnějších materiálů a také detailní propracování jednotlivých komponent. Celoskleněné sprchové zástěny Gelco LEGRO nejsou pouze vzhledné, vykazují také vysoký stupeň užitné hodnoty.

Aby Váš sprchový kout zůstal po celou dobu užívání stále ozdobou Vaší koupelny, jsou skleněné plochy ošetřeny speciální povrchovou úpravou proti usazování nečistot a vodního kamene - vyspělou technologií COATED GLASS.

Pevné segmenty jsou zhotoveny vyrobeny z čirého bezpečnostního skla o síle 8 mm, dveře pak o síle 6 mm. Zástěny o standardní výšce 190 cm lze díky přístěnnému profilu (kompenzovatelnost vzhledem k nerovnostem stěn až 30 mm) pohodlně instalovat.

Nová řada sprchovým koutů Gelco LEGRO Vám přináší ucelenou nabídku kvalitních výrobků, které je ideální kombinovat se sprchovými vaničkami z mramoritu (litého mramoru) - výsledný dojem tak bude v rámci každého koupelnového interiéru doslova strhující.

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

GL1280

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

délka

0 cm

šířka

80 cm (78 – 82 cm)

poloměr zakřivení R

0 mm

šířka vstupu

50 cm

výška

190 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.