České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik TCO1+TBD Sprchové dveře do niky

!Zboží má 20 variant

Zvolená varianta:

Šířka dveří: 80 cm

Šířka pevné části: 24 cm

sleva
10 %

původně 14 109,- Kč

12 698,- Kč

akcenovinka

Sprchové dveře do niky Roltechnik TCO1+TBD jsou kombinací sprchových dveří TCO1 a boční stěny TBD. V rámci exkluzivní zástěnové řady TOWER LINE zůstává samozřejmostí  robustní 6mm bezpečnostní sklo s povrchovou úpravou Rolshield a vysoce kvalitní kovové komponenty.

Šířka dveří: 75,6 - 77,1 cm

Šířka pevné části: 21,2 - 23,7 cm

Sprchové zástěny řady Roltechnik TOWER LINE 700 reprezentují luxusní řešení pro náročné, ideálně přizpůsobené i menšímu prostoru. Otevírání zástěnových křídel pomocí vačkového zdvihu zaručuje lehkost a mechanickou odolnost řady, jejíž jedinečnost je dále zdůrazněna pětiletou zárukou. V sortimentu najdete klasické tvary sprchových koutů i dveře pro umístění do niky. Ochrana skla revoluční úpravou skla ROLSHIELD je zde standardem.

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

727-8000000-00-02+744-0180000-00-02

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

otočná lišta

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - kovově lesklý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

šířka

100 cm (96.8 – 100.8 cm)

šířka vstupu

76 cm (75.6 – 77.1 cm)

výška

200.8 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.