České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line ESKINADO Elektrický koupelnový radiátor (rovný)

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 50 cm

sleva
20 %

původně 4 790,- Kč

3 832,- Kč

akcenovinka

Sa-line ESKINADO - koupelnový radiátor pro elektrické vytápění ("žebřík") moderního hranatého tvaru v nerez provedení. Na spodní straně vertikálního profilu je umístěn integrovaný vypínač. Uvnitř tělesa je umístěn odporový drát bez použití kapalné plnící směsi. Tento designový a cenově výhodný výrobek Vám na Českých koupelnách nabízíme ve třech výškách od 50 až do 150 cm - výběr je jen a jen na Vás...

Provedení: leštěná nerez

Délka kabelu: 150 cm

Tepelný výkon: 60 W

Příkon: 60 W

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

ER410

způsob ohřevu

elektrický

konstrukce

trubková

povrchová úprava

nerez

barva

jiná

tvar

běžný

připojení

standardní

profil trubek

čtvercový

tvarování trubek

přímé

šířka

80 cm

výška

50 cm

výkon

60 W

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.