České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine ILE Elektrický koupelnový radiátor (rovný)

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Výška: 133 cm

sleva
13 %

původně 3 090,- Kč

2 688,- Kč

akcenovinka

Aqualine ILE - koupelnový radiátor pro elektrické vytápění ("žebřík") klasického tvaru s rovnými trubkami v bílé barvě a topnou tyčí bez termostatu, která je instalována v pravé stojně. V koupelně nepostradtelný a cenově výhodný výrobek Vám na Českých koupelnách nabízíme ve dvou výškách 133 a 169 cm - výběr je jen a jen na Vás...

Koupelnová otopná tělesa ("žebříkové" radiátory) spadající do economy produktové linie Aqualine Vás uhranou svojí nekompromisně výhodnou pořizovací cenou, díky které si bez problémů najdou cestu do koupelen (ale také WC, chodeb apod.), u kterých se hledí na každou investovanou korunu. České koupelny Vám tyto cenově výhodné výrobky předkládají v celé produktové šíři, která zahrnuje plejádu rozměrů v přímé i obloukové verzi. Velkou předností koupelnových radiátorů Aqualine je trojitá možnost připojení - vedle napojení na ústřední topení lze radiátory po instalaci topné tyče vyhřívat i elektricky, stejně tak je možná kombinace obou těchto způsobů.

Výkon elektrické topné tyče: 700 W

Tepelný výkon (teplota okolí 20°C, spád média 75/65°C):  693 W

Objem: 5,7 l

Rozteč připojení: 56 cm

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

ILE36

způsob ohřevu

elektrický

konstrukce

trubková

povrchová úprava

lak

barva

bílá

tvar

běžný

připojení

standardní

profil trubek

kruhový

tvarování trubek

přímé

Ø otopných trubek

20 mm

šířka

60 cm

výška

133 cm

výkon

693 W

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.