České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik LENA Symetrická rohová maxi-vana

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 21 991,- Kč

16 493,- Kč

akcenovinka

Roltechnik přichází s novinkou - rohovou symetrickou maxivanou LENA o rozměrech 180 x 180 x 61 cm (odvěsny x výška), největší vanou této kategorie na našem trhu. Dosud největší rohové symetrické vany v nabídce Českých koupelen měly maximální rozměry 165 x 165 cm, ale uvedením maxivany Roltechnik LENA s půdorysem 180 x 180 cm zde máme novou jedničku!

Pouze do opravdu velkoryse prostorově dimenzovaných koupelen připadá v úvahu instalace tak rozměrného produktu, jako je vana Roltechnik LENA.

Tento rohový produkt, který je jakýmsi přechodem mezi vanou a minibazénem, garantuje dokonalé pohodlí při koupeli dvou osob.

Přímo se nabízí osazení této vany některým z hydromasážních systémů z naší bohaté nabídky, který ještě umocní její užitné vlastnosti.

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

9250000

druh

rohová

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká i masážní varianta

varianta

jedno provedení

délka

180 cm

šířka

180 cm

výška

61 cm

objem

550 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.