České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Excel KOMBI SIMPLE Kombinovaný vanový masážní systém

Zvolená varianta:

22 599,- Kč

akcenovinka

Kombinovaný vanový masážní systém Excel KOMBI SIMPLE s mechanickým (pneumatickým) ovládáním zahrnuje dva dílčí masážní systémy: vodní (hydromasáž) HYDRO a vzduchový (airmasáž-perlička) AIR.

Oba masážní systémy mohou být spuštěny každý samostatně nebo společně.

Vodní masážní systém HYDRO je osazen vodními masážními tryskami z boků, v zádové a nožní partii vany. Soustředěný vodní proud masíruje a stimuluje příslušné partie těla - boky a stehna, bederní páteř a chodidla. Podrobný popis tohoto systému je u produktu Excel HYDRO SIMPLE.

Vzduchový (perličkový) masážní systém AIR je osazen vzduchovými masážními tryskami ze dna vany, kterými do lázně proudí vzduch stlačený kompresorem. Vzduchové bubliny prokrvují pokožku a mají pozitivní relaxační efekt na lidský organismus. Podrobný popis tohoto systému je u produktu Excel AIR SIMPLE.

Použité trysky jsou nizkoprofilové, celokovové - tzv. nano-trysky s povrchovou úpravou lesklý chrom. Jejich předností oproti klasickým masážním tryskám je vyšší účinnost, lepší odolnost proti opotřebení a v neposlední řadě dokonalá estetika, protože nainstalované trysky vystupují pouze minimálně nad povrch vany.

Ovládání obou dílčích masážních systémů produktu KOMBI SIMPLE je mechanické (pneumatické) s tím, že airmasáž má jediné tlačítko s funkcí ON/OFF, hydromasáž má sdružené tlačítko ON/OFF s pneumatickým otočným regulátorem intenzity vodního proudu.

Společnost EXCEL je renomovaným tuzemským výrobcem a dodavatelem  vybavení pro home i profi wellness, vestavcem hydromasážních systémů do koupacích van a propagátorem pokročilých sanitárních technologií. Vysoká kvalita komponent i provedení, zajištěný celorepublikový záruční i pozáruční servis, a konečně i přijatelné cenové relace - to jsou hlavní argumenty, proč se výběru masážního systému pro Vaši vanu rozhodnout právě pro tuto zavedenou značku.

výrobce

Excel

kód výrobku

EXKSN

typ

kombinovaná masáž

boční trysky

6

zádové trysky

5

nožní trysky

2

trysky ve dně

16

ovládání

mechanické (pneumatické)

automatická dezinfekce

volitelně

automatický dohřev

volitelně

osvětlení

volitelně

chromoterapie

volitelně

nízkoprofilové trysky

ano

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.