České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Excel HYDRO SIMPLE Vanový hydromasážní systém

Zvolená varianta:

13 500,- Kč

akcenovinka

Vanový hydromasážní systém Excel HYDRO SIMPLE patří k nejjednodušším a také nejlevnějším wellness konfiguracím s vodní relaxační tlakovou masáží. Systém Excel HYDRO SIMPLE je standardně opatřen šesti bočními midi-tryskami, uspořádanými po třech kusech na obou bocích vany, dále pěti mikrotryskami v zádové partii a dvěma mikrotryskami v nožní partii vany. Uspořádání trysek je jednookruhové, t.j. pracují vždy všechny najednou a rovněž regulace intenzity hydromasáže se vztahuje na všechny trysky.

Hydromasáž je vodní tlaková masáž z trysek situovaných typicky na bocích vany a v zádové a nožní partii vany. Proud vody směšovaný se vzduchem působí pozitivně na lidský organismus. Masírují se měkké tkáně, prokrvují se svaly a zmírňují se spasmy, stimuluje se krevní oběh. 

Voda cirkuluje v uzavřeném okruhu, kdy je z vany nasávána sacím košem a pomocí čerpadla pod tlakem vháněna zpět do lázně vodními tryskami, nasměrovanými na cílové partie. Regulace intenzity masáže se provádí pneumaticky, přisáváním vzduchu do vodního proudu vyvrhovaného z trysek. Poměr vzduchových bublin, které zvětšují sílu vodního proudu, lze plynule regulovat od nuly do maxima otáčením pneumatického regulátoru.  

Za příplatek lze k systému vestavět zónový přepínač (viz Příslušenství), který rozděluje proud vody k jednotlivým sekcím trysek. Uživatel tak může pomocí tohoto přepínacího ventilu podle potřeby směrovat celý výkon masážního systému na vybrané partie.

Typické režimy s přepínačem zón masáže:

  1. samostaně pracují pouze trysky v zádové partii a ostatní jsou v nečinnosti
  2. pracují všechny hydromasážní trysky mimo zádových
  3. pracují všechny sekce hydromasážních trysek současně

Společnost EXCEL je renomovaným tuzemským výrobcem a dodavatelem  vybavení pro home i profi wellness, vestavcem hydromasážních systémů do koupacích van a propagátorem pokročilých sanitárních technologií. Vysoká kvalita komponent i provedení, zajištěný celorepublikový záruční i pozáruční servis, a konečně i přijatelné cenové relace - to jsou hlavní argumenty, proč se výběru masážního systému pro Vaši vanu rozhodnout právě pro tuto zavedenou značku.

výrobce

Excel

kód výrobku

EXHSN

typ

hydromasáž

boční trysky

6

zádové trysky

5

nožní trysky

2

ovládání

mechanické (pneumatické)

automatická dezinfekce

ne

automatický dohřev

volitelně

osvětlení

volitelně

chromoterapie

volitelně

nízkoprofilové trysky

ano

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.