České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Excel AIR SIMPLE Perličkový vanový masážní systém

Zvolená varianta:

12 900,- Kč

akcenovinka

Představujeme Vám vanový vzduchový masážní systém Excel AIR SIMPLE s mechanickým ovládáním, jednu z nejjednodušších a také nejlevnějších perličkových masáží, kterou lze vestavět prakticky do všech akrylátových a Quarylových van z naší nabídky.

Tento AIR neboli vzduchový systém (známý též pod názvem "perlička") nabízí soft-masáž tělesných partií ze dna vany.

Do šestnácti vzduchových trysek instalovaných ve dně vany je pomocí kompresoru vháněn stlačený vzduch, který "probublává" vodní lázní a příjemně masíruje a stimuluje nohy, hýždě a záda. Tato "šampaňská" terapie vzduchovými bublinkami je plošná, neagresívní a vhodná prakticky pro všechny uživatele.

Systém Excel AIR SIMPLE má jednoduché mechanické ovládání masáže pomocí jediného tlačítka s funkcí ZAPNUTO/VYPNUTO. Intenzita masáže je pevně nastavená - neměnná.

Masážní systémy Excel jsou osazovány výhradně tzv. FLAT nebo také  NANO plochými tryskami v moderním ultratenkém celokovovém provedení s povrchovou úpravou lesklý chrom. Toto technické řešení je velmi estetické, protože masážní trysky i další prvky masážního systému vystupují pouze minimálně nad povrchem vany. FLAT (NANO) trysky jsou konstrukčně optimalizované na vyšší masážní účinek ve srovnání s běžnými plastovými tryskami, rovněž jsou méně zranitelné mechanicky a vykazují výrazně delší životnost díky kovovému provedení.

Společnost EXCEL je renomovaným tuzemským výrobcem a dodavatelem  vybavení pro home i profi wellness, vestavcem hydromasážních systémů do koupacích van a propagátorem pokročilých sanitárních technologií. Vysoká kvalita komponent i provedení, zajištěný celorepublikový záruční i pozáruční servis, a konečně i přijatelné cenové relace - to jsou hlavní argumenty, proč se výběru masážního systému pro Vaši vanu rozhodnout právě pro tuto zavedenou značku.

výrobce

Excel

kód výrobku

EXASN

typ

airmasáž

trysky ve dně

16

ovládání

mechanické (pneumatické)

automatická dezinfekce

ne

automatický dohřev

ne

osvětlení

volitelně

chromoterapie

volitelně

nízkoprofilové trysky

ano

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.