České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner LONDON Volně stojící vana

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Délka: 169,5 cm

sleva
10 %

původně 58 080,- Kč

52 272,- Kč

akcenovinka

Nemusíte cestovat do Londýna, můžete jej mít ve své koupelně! Volně stojící koupací vana Kreiner LONDON se nabízí ve dvou rozměrových variantách - 169,5 x 65 cm a 175 x 75 cm.

Představujeme Vám rozměrovou verzi vany Kreiner LONDON 169,5 x 65 cm.

Design tohoto modelu je kubistický a koresponduje s módním trendem "hranatých" koupelnových konceptů. Jednoduché geometrické linie a plochy komolého jehlanu jsou základem dokonalého tvaru výsledného produktu.

Udivuje perfektní řemeslné zpracování a zejména dokonale zvládnutá technologie napojení korpusu vlastní vany na vnější opláštění s "neviditelným" spojem po polyfúzním svaření, typická pro všechny volně stojící vany Kreiner.

Celková šířka 65 cm u okraje vany se může zdát malá, ale je třeba vzít v potaz fakt, že okraj vany s přechodem na obvodové krycí opláštění má  šířku pouhých 25 mm. Užitná šířka koupacího prostoru u horní hrany vany je tedy cca 60 cm.

Čistá hloubka koupacího prostoru 49,5 cm slibuje koupel, při které se do vany opravdu ponoříte.

Vana Kreiner LONDON je opatřena středově umístěným odtokovým otvorem s piletou typu klik-klak v povrchové úpravě lesklý chrom, přepadový otvor je štěrbinového typu z nerezu.

Pokud preferujete hranatější tvary koupelnových zařizovacích předmětů a uvažujete o volně stojící vaně, nabízíme Vám skvělou inspiraci právě  modelem Kreiner LONDON.

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5003335

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

169.5 cm

šířka

65 cm

výška

58 cm

objem

248 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.