České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Kreiner NEW YORK Volně stojící vana

Zvolená varianta:

sleva
10 %

původně 58 080,- Kč

52 272,- Kč

akcenovinka

Do módního trendu "hranatých" geometrických řešení konceptů soudobých koupelen skvěle zapadá obdélníková volně stojící vana Kreiner NEW YORK o rozměrech 179,5 x 74,5 x 53 cm (délka x šířka x výška).

Volně stojících obdélníkových van kubického typu je na českém sanitárním trhu pomálu, je nám proto potěšením, že České koupelny mohou nabídnout tuto velmi zdařilou designovou kreaci.

Zcela souměrný koncept vany s odtokovým otvorem umístěným v průsečíku úhlopříček se vyznačuje dokonale čistým vzhledovým provedením.

Vana je dvouplášťová. Vlastní vanový korpus je opláštěný celoobvodovým krytem, který je za použití  technologie polyfúzního svaření dokonale a beze spáry napojený v hraně okraje vany. Výsledný celek budí dojem jednoho kompaktního kusu a působí velice esteticky. Na rozdíl od podobných van vyrobených technologií litého mramoru je akrylátová vana Kreiner NEW YORK výrazně lehčí a snadněji manipulovatelná.

Odtoková pileta je typu klik-klak v provedení lesklý chrom. Elegantní štěrbinový přepadavý otvor je nerezový. Velký vnitřní koupací prostor slibuje dokonalou relaxaci při koupeli, potěšení však budete mít i z ojedinělého vzhledu.

K relaxaci patří i hudba. Což třeba stylově Frank Sinatra a jeho New York, New York? Dopřejte si do své koupelny vanu Kreiner NEW YORK!

Značka Kreiner Deutschland má ve svém logu letopočet založení firmy 1892, patří tedy k dobře zavedeným evropským společnostem s úctyhodnou tradicí. Obchodní aktivity v oblasti sanitární techniky a exkluzívního koupelnového vybavení postupně dospěly až ke zformování vlastní výrobní divize, která pod touto značkou úspěšně produkuje zejména vysoce kvalitní volně stojící akrylátové vany, s promyšleným nevšedním designem a vysokou užitnou hodnotou. Vany Kreiner Deutschland se vyznačují kompaktním dvouplášťovým  konceptem s celoobvodovým krycím panelem, samozřejmostí je komfortní koupací prostor. Charakteristickým prvkem je úzký okraj vany a dokonale technologicky zvládnuté polyfúzní spojení korpusu vany a panelu. Toto provedení evokuje dojem, jakoby vana byla vyrobena z jednoho celistvého bloku. České koupelny Vám nabízejí vybrané vany z rozsáhlého výrobního portfolia značky Kreiner Deutschland, vany, které aspirují na designovou dominanci ve Vašich koupelnách. 

výrobce

Kreiner

kód výrobku

K5003337

druh

volně stojící

barva

bílá

materiál

akrylát

typ

hladká

varianta

jedno provedení

délka

179.5 cm

šířka

74.5 cm

výška

53 cm

objem

282 l

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.